AnasayfaGenelTürkiye Şampiyonu Zağnospaşa, Kafaoğlu’nu Ziyaret Etti

Türkiye Şampiyonu Zağnospaşa, Kafaoğlu’nu Ziyaret Etti

Türkiye Şampiyonu Zağnospaşa, Kafaoğlu’nu Ziyaret Etti

Türkiye Oryantiring şampiyonasına katılan Zağnospaşa Ortaokulu Türkiye Şampiyonu olarak döndü, kendilerine büyük destek veren Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Türkiye Oryantiring şampiyonasına katılan Zağnospaşa Ortaokulu Türkiye Şampiyonu olarak döndü, kendilerine büyük destek veren Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu‘nu ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Okul Sporları Federasyonunun Sakarya‘da düzenlediği şampiyonaya üç kategoride katılan Zağnospaşa ortaokulu Oryantiring takımı Yıldız Kızlar Kategorisinde Türkiye Şampiyon olurken, Yıldız Erkekler kategorisinde Türkiye 2. ve Küçük Kızlar kategorisinde Türkiye 3’ncüsü oldu.

26 Mayıs’ta düzenlenen şampiyona Türkiye genelinde dereceye giren 16 takım arasında yapıldı. Sakarya‘dan şampiyonluk ve derecelerle dönen Zağnopaşa Ortaokulu oryantiring takımı, Altıeylül Belediye Başkanı Kafaoğlu’nu ziyaret ederek vermiş olduğu desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ettiler. Ziyarette Zağnospaşa Ortaokul Müdürü Cüneyd Akçura şampiyonaya nasıl katılma hakkı kazandıkları anlatırken Altıeylül Belediyesi’nin katkılarından dolayı teşekkür etti.

Başkan Kafaoğlu sporcuları tebrik ederken “Eğitim öğretimin yanında bir spor dalı ile uğraşmak ve kendinizi geliştirmek sizin için çok önemli. Sizler bizim geleceğimizsiniz, sizlerin her konuda daha donanımlı gelişmeniz gerekir. Muhasır medeniyetler seviyesine böyle çıkacağız. Cumhurbaşkanımızın koyduğu hedefler var 2023, 2051 ve 2071 bizi bunlara ulaştıracak olan sizlersiniz. Türkiye şampiyonasında göstermiş olduğunuz başarıyı canı gönülden tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Bununla Paylaş
Bu Makaleyi Derecelendir

liderbalikesir@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yapabilirsiniz