AnasayfaGündemİŞBİR SENTETİK TİYATRO KULÜBÜ GALA YAPTI

İŞBİR SENTETİK TİYATRO KULÜBÜ GALA YAPTI

İŞBİR SENTETİK TİYATRO KULÜBÜ GALA YAPTI

  1. yılını geride bırakan Balıkesir’in köklü kuruluşlarından İşbir Sentetik, şehrin ekonomisine kattığı değerlerin yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

31.07.2019 tarihinde Balıkesir Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ilk gösterimde, tiyatroda sahne alan çalışanların aileleri yer alırken; gösterdikleri performansla ailelerden de tam not almıştı.

İşbir Sentetik İnsan Kaynakları departmanı tarafından hayata geçirilen, Balıkesir Sanat Yönetmeni Onur Ayan tarafından sahneye konan ve içinde sadece İşbir Sentetik çalışanlarının yer aldığı tiyatro kulübü, yaklaşık 5 aydır devam eden çalışmalar sonrasında 05.09.2019 tarihinde İşbir Sentetik ve İnter Tekstil şirket çalışanları ve aileleri, Balıkesir yerel basınının güzide temsilcileri, Balıkesir Banka ve Finans kuruluşlarının yöneticileri ve ailelerini ağırladığı galada izleyenlere keyifli saatler yaşattı.

Gala ile ilgili açıklamalarda bulunan İşbir Sentetik İnsan Kaynakları Direktörü Altuğ Ekinil, İşbir Sentetik ve İnter Tekstil ailesi olarak çok büyük bir kalabalıkla burada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirirken, yoğun iş temposunda çalışanlarımız ve aileleri ile bir araya gelmek beraber keyifli vakit hepimizin tek amacı dedi.

“Ayrıca bugün aramızda bulunan Balıkesir basınının güzide temsilcileri ve Finans kuruluşlarının yönetici ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim”dedi

Gecenin sonunda İşbir Holding CEO’su Metin GÜLTEPE ve Genel Müdür Vekili Gürsel ÖTEGENGİL tarafından, İzmir’de çıkan yangının ardından bölgenin tekrar ağaçlandırılması için TEMA Vakfı tarafından başlatılan kampanyaya ekibin her bir üyesi için kişi başı 10 adet fidan bağışlanması salondan büyük alkış aldı.

Bununla Paylaş
Bu Makaleyi Derecelendir

liderbalikesir@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yapabilirsiniz