AnasayfaGündemBALIKESİR’DE MHP’NİN YENİ KADROSU

BALIKESİR’DE MHP’NİN YENİ KADROSU

BALIKESİR’DE MHP’NİN YENİ KADROSU

MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay’dan açıklama:

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin takdirleri ile Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığı’na atanmış bulunmaktayım.

Gerek Sayın Genel Başkanımızın bizlere başarı dilerken dile getirdiği ve gerekse bu kutsal görevi bizlere tevdi eden Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın Beyefendinin ifade ettiği üzere; ülkemizin içerisinde bulunduğu bu süreçte birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunun bilincinde olarak ilk adımı atacağız.

Temenni ediyorum ki, birliğe , diriliğe, iriliğe hasret kalmış Balıkesirimizde ihtiyaç duyulan bütünleşmeyi el birliği ile sağlayalım. Ancak bu sayede eğitimde, sporda, sanatta, üretimde, siyasette Balıkesirimizi hakettiği yerlere taşıyabiliriz.

Bu duyuru aynı zamanda bir çağrıdır. Teşkilatlarımız bünyesinde ya da dışında ülkücü harekete gönül vermiş kim varsa, benim de Balıkesir için, ülkem için, geleceğim için söyleyecek sözüm var diyen kim varsa emin olsunlar ki gönüllerimiz de kapılarımız da kendilerine sonuna kadar açık olacaktır.

Tüm Balıkesir Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bununla Paylaş
Bu Makaleyi Derecelendir

liderbalikesir@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yapabilirsiniz