AnasayfaGündemBAŞKAN UĞUR BANDIRMALILAR İLE BİRARAYA GELDİ

BAŞKAN UĞUR BANDIRMALILAR İLE BİRARAYA GELDİ

BAŞKAN UĞUR BANDIRMALILAR İLE BİRARAYA GELDİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Ramazan şenliklerinde Başkan Ahmet Edip Uğur, vatandaşlarla bir araya geldi. Şenlikler Grup Tillo’nun konseri ile başladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Ramazan şenliklerinde Başkan Ahmet Edip Uğur, vatandaşlarla bir araya geldi. Şenlikler Grup Tillo’nun konseri ile başladı. Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen şenlikler kapsamında meydana stantlar kurulurken, stantlar çevre esnafa tahsis edildi. Şenlikler süresince müzik grupları, yerel sanatçılar sahne alacak ve yine etkinlikler kapsamında çeşitli animasyon ve eğlenceler düzenlenecek.

 

Ramazan şenliklerinin ilk etkinliğine Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırma Kaymakamı Günhar Yazar, kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri, çeşitli sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı. Grup Tillo’nun konseri ardından grup üyelerine teşekkür ederek çiçek takdim eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırmalıların Ramazan ayını kutladı. Başkan Uğur program ardından stantları gezerek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

 

Bununla Paylaş
Bu Makaleyi Derecelendir

liderbalikesir@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yapabilirsiniz