AnasayfaGündemBAŞARAN: “TEŞKİLATIMIZ GÜCÜNÜ GÖSTERMİŞTİR”

BAŞARAN: “TEŞKİLATIMIZ GÜCÜNÜ GÖSTERMİŞTİR”

BAŞARAN: “TEŞKİLATIMIZ GÜCÜNÜ GÖSTERMİŞTİR”

Başaran “Teşkilatlarımız gücünü göstermiştir”

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Ak Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal katılımı ile Balıkesir’de bir dizi etkinlik ve ziyaret programı düzenlendi. Etkinlik kapsamında Balıkesir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi, Balıkesir Ticaret Odasında Sivil Toplum Kuruluşları yetkilileri ile de bir toplantı düzenlendi. Ayvalık’ta gazetecilerle de bir araya gelen Mahir Ünal daha sonra AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı. Avlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen İl Danışma Meclisi’nde teşkilat mensuplarına seslenen Mahir Ünal birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Büyük bir heyecan ve coşku ile geçen İl Danışma Meclisi toplantısına; İl Başkanı Ekrem Başaran, Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Mutlu Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İlçe Belediye Başkanları, İlçe teşkilatı yöneticileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ve üyeleri katıldı.

Üyelerimize ve partimizin isimsiz kahramanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran coşkulu partililere hitap ederek “Katılımlarınız için tüm dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ak Partimizin kuruluşundan bugüne vazife alan, başta seçim dönemleri olmak üzere, her daim gecesini gündüzüne katarak çalışan Ülkesi, milleti ve Balıkesir için koşturan, partimizin her seçim döneminde kazanması için emek veren başta geçmiş dönem il, ilçe başkanlarımıza, kadın kolları, gençlik kolları başkanlarımıza, il ve ilçe yöneticilerimize, mahalle başkanlarımıza, sandık müşahitlerine, Üyelerimize ve partimizin isimsiz kahramanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. “dedi. Başaran Ahirete göç etmiş olan partililere Allah’tan rahmet ve mağfiret diledi.

            Öznesi Balıkesir olan her konunun tarafı ve takipçisiyiz

İl Danışma Meclisi toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, “ Malumunuz üzere 6 Aralık 2019 Cuma günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Balıkesir İl Başkanlığı görevine atandım. O günden bu yana il başkanlığı görevini hakkıyla yapmaya çalışıyorum. Bu süreçte AK Parti’nin neferleri arzu ettiğimizin üzerinde yönetimlerde görev almak için müracaat ettiler. Buralardan kendilerine teşekkür ediyorum. AK Parti dinamik bir yapıdır ve görev alacak arkadaşlarımız bu davanın parçasıdır. Her AK Partili yaşadığı müddetçe AK Partilidir. AK Parti’de görev değişikliği olur ama bir şey değişmez o da dava adamlığıdır. Yeni oluşacak yönetim kuruluyla birlikte bayrağı daha yukarı taşıyacağız. Biz Balıkesir teşkilatları olarak öznesi Balıkesir olan her konunun takipçisiyiz. Bu bizim çalışmalarımızın en ekseni olacaktır. Vazifemiz sorumluluğumuz ağır. Yapmamız gerekende azimle, sebatla çalışmaktır. Biz vazife ve görev neyse onu yapmaya çalışacağız” dedi.

Başaran “AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal katılımı ile hafta sonu düzenlenen etkinliklerde ve İl Danışma Meclisi Toplantısında katılım sağlayarak, AK Parti’nin gücünü, üyelerin partisine olan büyük gönül bağını ve heyecanını ortaya koyan tüm üyelere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. El birliği ile millete hizmet görevimizi tüm teşkilatlarımızın üstün gayreti ile eksiksiz yapacağımıza olan inancım tamdır. Parti kadrolarımız üyelerimiz ve partimizin isimsiz kahramanları seçmenlerimizle Türkiye’nin ve Balıkesir’imizin çok daha iyi yerlere gelmesi için bize düşen görevlerin bilincindeyiz. İl Danışma Meclisi Toplantısında gönüldaşlarımızın sağladığı katılım ve heyecan bize bu görevlerimizi başarmada büyük bir güç ve enerji sağlamıştır” dedi.

            Biz bu coğrafyanın sağ duyulu özüyüz

Dünyanın her köşesinde insanlığın temelinde sevgi, gövdesinde bilgi, çatısında Allah’ın rızası olan; İnsanı, bedeni ve ruhuyla bütün olarak kabul eden, iyilik elçileri olan bir medeniyetin diline ihtiyaç duyduğunun altını çizen AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran “Bizler; Ak Kadrolar olarak; İman varsa imkân da vardır, düsturuyla çalışanlarız, bugün gösterdiğimiz birlik ve beraberlik ve coşku ile dünyanın vicdanı olma sorumluluğunu büyük bir özveri ve başarı ile yerine getireceğimize olan inancımızı arttırmıştır. Bizleri bu güzel günde yalnız bırakmayan başta AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal olmak üzere, Teşkilatımızın değerli üyelerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Bununla Paylaş
Etiketler
Bu Makaleyi Derecelendir

liderbalikesir@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yapabilirsiniz