AnasayfaGenelİŞTE BALIKESİRSPOR’UN 2019-2020 MAÇ FİKSTÜRÜ

İŞTE BALIKESİRSPOR’UN 2019-2020 MAÇ FİKSTÜRÜ

İŞTE BALIKESİRSPOR’UN 2019-2020 MAÇ FİKSTÜRÜ

Türkiye Futbol Federasyonunun Riva’da yer alan idari merkezinde gerçekleştirilen fikstür çekimine göre 1. Lig’de Balıkesirspor’un ilk yarı maçları şöyle:

1. hafta:

Altay-Ümraniyespor

Adana Demirspor-Balıkesirspor

Osmanlıspor-Boluspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor

Eskişehirspor-Keçiörengücü

Akhisarspor-Adanaspor

Fatih Karagümrük-Bursaspor

Hatayspor-Altınordu

Giresunspor-Menemenspor

2. hafta:

Balıkesirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Altınordu-Fatih Karagümrük

Bursaspor-Akhisarspor

Adanaspor-Eskişehirspor

Boluspor-Adana Demirspor

İstanbulspor-Altay

Ümraniyespor-Giresunspor

Keçiörengücü-Osmanlıspor

Menemenspor-Hatayspor

3. hafta:

Giresunspor-Hatayspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Boluspor

Eskişehirspor-Bursaspor

Altay-Balıkesirspor

Adana Demirspor-Keçiörengücü

Osmanlıspor-Adanaspor

Fatih Karagümrük-Menemenspor

Ümraniyespor-İstanbulspor

Akhisarspor-Altınordu

4. hafta:

Adanaspor-Adana Demirspor

Boluspor-Altay

Hatayspor-Fatih Karagümrük

Bursaspor-Osmanlıspor

Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Balıkesirspor-Ümraniyespor

İstanbulspor-Giresunspor

Altınordu-Eskişehirspor

Menemenspor-Akhisarspor

5. hafta:

Altay-Keçiörengücü

İstanbulspor-Balıkesirspor

Ümraniyespor-Boluspor

Giresunspor-Fatih Karagümrük

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor

Adana Demirspor-Bursaspor

Osmanlıspor-Altınordu

Eskişehirspor-Menemenspor

Akhisarspor-Hatayspor

6. hafta:

Boluspor-İstanbulspor

Balıkesirspor-Giresunspor

Menemenspor-Osmanlıspor

Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Adanaspor-Altay

Keçiörengücü-Ümraniyespor

Fatih Karagümrük-Akhisarspor

Hatayspor-Eskişehirspor

Altınordu-Adana Demirspor

7. hafta:

Altay-Bursaspor

Osmanlıspor-Hatayspor

Balıkesirspor-Boluspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu

Adana Demirspor-Menemenspor

Eskişehirspor-Fatih Karagümrük

İstanbulspor-Keçiörengücü

Ümraniyespor-Adanaspor

Giresunspor-Akhisarspor

8. hafta:

Menemenspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Adanaspor-İstanbulspor

Hatayspor-Adana Demirspor

Bursaspor-Ümraniyespor

Keçiörengücü-Balıkesirspor

Boluspor-Giresunspor

Akhisarspor-Eskişehirspor

Fatih Karagümrük-Osmanlıspor

Altınordu-Altay

9. hafta:

Adana Demirspor-Fatih Karagümrük

Boluspor-Keçiörengücü

Ümraniyespor-Altınordu

Altay-Menemenspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Hatayspor

Osmanlıspor-Akhisarspor

Balıkesirspor-Adanaspor

İstanbulspor-Bursaspor

Giresunspor-Eskişehirspor

10. hafta:

Fatih Karagümrük-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Altınordu-İstanbulspor

Menemenspor-Ümraniyespor

Bursaspor-Balıkesirspor

Adanaspor-Boluspor

Keçiörengücü-Giresunspor

Eskişehirspor-Osmanlıspor

Akhisarspor-Adana Demirspor

Hatayspor-Altay

11. hafta:

Boluspor-Bursaspor

Balıkesirspor-Altınordu

Giresunspor-Osmanlıspor

Altay-Fatih Karagümrük

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Akhisarspor

Adana Demirspor-Eskişehirspor

Keçiörengücü-Adanaspor

İstanbulspor-Menemenspor

Ümraniyespor-Hatayspor

12. hafta:

Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Fatih Karagümrük-Ümraniyespor

Altınordu-Boluspor

Menemenspor-Balıkesirspor

Bursaspor-Keçiörengücü

Adanaspor-Giresunspor

Osmanlıspor-Adana Demirspor

Akhisarspor-Altay

Hatayspor-İstanbulspor

13. hafta:

Altay-Eskişehirspor

Balıkesirspor-Hatayspor

İstanbulspor-Fatih Karagümrük

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Osmanlıspor

Adanaspor-Bursaspor

Keçiörengücü-Altınordu

Boluspor-Menemenspor

Ümraniyespor-Akhisarspor

Giresunspor-Adana Demirspor

14. hafta:

Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Osmanlıspor-Altay

Altınordu-Adanaspor

Menemenspor-Keçiörengücü

Bursaspor-Giresunspor

Eskişehirspor-Ümraniyespor

Akhisarspor-İstanbulspor

Fatih Karagümrük-Balıkesirspor

Hatayspor-Boluspor

15. hafta:

Altay-Adana Demirspor

Keçiörengücü-Hatayspor

İstanbulspor-Eskişehirspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Giresunspor

Adanaspor-Menemenspor

Boluspor-Fatih Karagümrük

Balıkesirspor-Akhisarspor

Ümraniyespor-Osmanlıspor

Altınordu-Bursaspor

16. hafta:

Osmanlıspor-İstanbulspor

Fatih Karagümrük-Keçiörengücü

Giresunspor-Altınordu

Menemenspor-Bursaspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altay

Adana Demirspor-Ümraniyespor

Eskişehirspor-Balıkesirspor

Akhisarspor-Boluspor

Hatayspor-Adanaspor

17. hafta:

Altay-Giresunspor

Boluspor-Eskişehirspor

Ümraniyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Bursaspor-Hatayspor

Adanaspor-Fatih Karagümrük

Keçiörengücü-Akhisarspor

Balıkesirspor-Osmanlıspor

İstanbulspor-Adana Demirspor

Altınordu-Menemenspor

Bununla Paylaş
Bu Makaleyi Derecelendir

liderbalikesir@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yapabilirsiniz