AnasayfaGündemBELEDİYE BAŞKANI İSMAİL AVCU VE MAHALLE MUHTARLARININ ANKARA ZİYARETLERİ 

BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL AVCU VE MAHALLE MUHTARLARININ ANKARA ZİYARETLERİ 

BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL AVCU VE MAHALLE MUHTARLARININ ANKARA ZİYARETLERİ 

Belediye Başkanı İsmail Avcu, mahalle muhtarları ile birlikte Ankara Meclis Ziyareti için ilçeden yola çıktılar. Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Yavuz Subaşı, Belgin Gökçe Uygur, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir ,Çanakkale Milletvekilimiz Bigadiç’li Hemşehrimiz Jülide İskenderoğlu, Belediye Başkanımız İsmail Avcu, AK Parti İlçe Başkanımız Neşet Akbıyık ve ilçemiz mahalle muhtarları ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi Ak Parti Grup Toplantısına katılarak Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarını dinlediler.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Ak Parti Grup Toplantısının bitiminde Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile biraraya gelen Belediye Başkanımız İsmail Avcu Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hediye takdim ederek,  Bigadiç’li hemşehrilerimizin selamını ilettiler.Daha sonra Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,Milletvekillerimiz,Belediye Başkanımız AK Parti İlçe Başkanımız ve  mahalle muhtarlarımız hatıra fotoğrafı çekildiler.
Belediye Başkanımız İsmail Avcu,mahalle muhtarlarımız ile birlikte TBMM’de ‪TBMM Meclis Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop ,Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak, TBMM eski Başkanımız, son Başbakanımız, AK Parti İzmir Milletvekilimiz Sayın Binali Yıldırım,  AK Parti Afyonkarahisar Milletvekiliimiz,eski Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu , AK Parti Balıkesir Milletvekillerimiz Sayın Adil Çelik’e,Sayın Belgin Gökçe Uygur’a,Sayın Yavuz Subaşı’na,Sayın Mustafa Canbey’e ve Sayın Pakize Mutlu Aydemir’e  ile ilçemizde yapılacak yatırımlar hakkında görüşmelerde bulunarak hatıra fotoğrafı çekildiler..Ziyaretlerin ardından Başkanımız ve muhtarlarımız Sayın Vekillerimize yakın ilgi,alaka ve katkılarından dolayı ilçemiz adına teşekkür ettiler.
Belediye Başkanımız İsmail Avcu ve Mahalle muhtarlarımız Ankara ziyaretlerinde Anıtkabir ve Beştepe Millet Camii Kongre ve Kültür Merkezini ziyaret ettiler.Tüm mahalle muhtarlarımız Başkanımıza,böyle bir ziyaret düzenleyerek Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme imkanı sağladıkları için ve ilçemize yapılacak yatırımlar için teşekkür ettiler

Bununla Paylaş
Bu Makaleyi Derecelendir

liderbalikesir@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yapabilirsiniz